אז מה אנחנו עושים ביום יום?

בימוי

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

בימוי

קונספט יש, וגם רעיון ותסריט כללי. עכשיו, איך הופכים את חומר הגלם הזה למציאות שתפיל את כולם מהכיסאות? זהו בדיוק תפקידו של הבמאי.
לא משנה אם מדובר בסרט תדמית, אירוע במה או שידור חי היישר מהמשרד שלכם – הטווח שבין "אה… ל-וואו!" נתון בידיו של הבמאי. הוא זה שיעניק את הצורה לחלום שנקרא "תוכן", הוא זה שישדרג כל רעיון, יידע לבחור את השוט הנכון, המדיום הנכון, התאורה המדויקת, המוסיקה המרגשת ברגע הנכון, והוא זה שידע לשלב חדשנות ויצירתיות אין קץ, כדי להביע בדיוק את מה שחלמתם עליו.
הניסיון שלנו בבימוי בשלל תחומים מדבר בפני עצמו – מסרטים, מיצגי במה, עבודה עם עובדים ולקוחות, אירועים אינטימיים, השקות, כנסים מקצועיים, תערוכות ומגה-אירועים לאלפי אנשים.
מה שעומד לנגד עינינו תמיד, הוא הרצון לייצר שואו אמיתי. להעביר את המסרים בצורה הכי חדשנית ומלהיבה (אבל גם מדויקת), לגרום לצופה להתרגש, להפתיע ולפרוץ גבולות.
אנחנו מתים על מחיאות כפיים סוערות. ואתם? דברו איתנו עוד היום.

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על בימוי?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו