אז מה אנחנו עושים ביום יום?

וידאו ואנימציה

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

וידאו ואנימציה

VIDEO KILLED THE RADIO STAR, שרו בשנות ה-80. אז זהו, שתוך שני עשורים הוידאו "הרג" הרבה יותר מסתם "כוכבי רדיו" ולמעשה הפך למדיום המועדף והיעיל ביותר להעברת מידע ומסרים, בטח בעולם שבו כל זאטוט מחזיק בכיס מכשיר סלולארי מפלצתי.
כיום, הוידאו הוא כלי עוצמתי המשמש עסקים וארגונים לצרכים מגוונים: מיתוג עסקי, שיווק דיגיטלי, פרסום, הדרכה, בטיחות, אירועים, כנסים ועוד ועוד. וככזה, הפקת סרטים עסקיים הפכה למקצוע המחייב יכולות רבות מעבר לצילום ועריכה.
אתם חייבים אנשי תוכן שמבינים קריאייטיב, חזקים בטרנדים ויודעים לספר סיפור. מומחי שיווק ופרסום שיודעים להעביר מסר כמו חץ למטרה. אשפי מיתוג ועיצוב. תותחים בתחום הוידאו לסוגיו – צילום, עריכה, אנימציה דו ממד ותלת ממד. ובקיצור – שרשרת של מקצוענים ברמה הגבוהה ביותר, לאורך כל שלבי ההפקה משלב הרעיון והכתיבה ועד הפינישים האחרונים.
רק שילוב כוחות שכזה יביא לכם תוצאות מקסימליות: סרטון פרסומת שיעורר באזז, ישיג המון צפיות ושיתופים, אבל לא יתפשר לרגע על העברת מסר מדויק. סרטון תדמית תכליתי ומקיף, שלא ישעמם לרגע את הצופים. סרטון מוצר חדשני ומרשים, סרטון הדרכה או אוריינטציה ש"ידבר" בשפה של העסק שלכם, מיצג בימתי מרשים באירוע או בכנס וכו'.
ייתרון חשוב: יש לנו עבורכם גם אולפן מאובזר ומרשים שלנו לכל צילום מסך לד ענק, מצלמות ומסך ירוק לצילום סרטונים.
אז עשו לעצמכם טובה ותנו לנו להיכנס לכם "בפריים". דברי איתנו עוד היום.

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על וידאו ואנימציה?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו