אז מה אנחנו עושים ביום יום?

מיתוג מעסיק

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

מיתוג מעסיק

בעידן שבו הון אנושי הוא ערך עליון בארגונים, והמושג "HEAD HUNTING" עשה הסבה מסרטי הפעולה אל המגזר העסקי, מיתוג מעסיק הפך למשאב סופר-משמעותי.
אז מה זה מיתוג מעסיק?
מיתוג מעסיק הוא מה שהעובדים שלך (גם הפוטנציאליים, כמובן), חושבים על הארגון. האם זה מקום עבודה מעניין עם אווירה טובה ואנשים נחמדים? האם הוא נאמן לעובדיו? האם ניתן לצמוח בו מבחינה מקצועית ואישית? האם הם מזדהים איתו ועם ערכיו?
במילים אחרות, מיתוג המעסיק מספק את הטיעון שישכנע עובדים להצטרף לחברה שלכם ולהישאר בה. וזה חשוב מאד!
אז תכנית פעילויות פנים ארגונית, תנאים והטבות, הווי משגע, הפתעות, פינוקים וכיף – הם רק ההתחלה. וכן, גם העובדה שיש לכם מנהלים ועובדים סופר-איכותיים במסדרונות. מה שלא פחות חשוב זה לדעת איך "להשוויץ" בזה (ובמילים אחרות, לשווק את זה) – בצורה חכמה.
ארגון חכם פועל בצורה אקטיבית בכדי לספק את ההבטחה המותגית שלו וליצור DNA מובהק המשקף את אופי החברה, הייחודיות שלה, את ערכיה ומדוע טוב לעבוד בה – שיחלחל לכל שכבות הארגון ויקרין ממנו החוצה, בצורה ש"תסנוור" את המתחרים ותגרום לכולם "לראות את האור".
התהליך דומה לתהליך מיתוג רגיל, אלא שהפעם הלקוח הוא העובד. ובדיוק כמו עם לקוחות, גם כאן יש לבנות מתודולוגיה ולתכנן קדימה: אסטרטגיה, אפיקי שיווק, לוחות זמנים ואיך לא – "התקציב".
אנו נדע לבנות תכנית מדוייקת , ננסח הצעת ערך לעובד , EVP נבחן נכסים תעסוקתיים ,ניתן קריאייטיב מיתוג וקופי, נבנה תשתיות והשקת תהליך, ננהל פרוייקט שנתי על כל פרטיו .
תנו לנו להראות לעולם עד כמה אתם מעולים! דברו איתנו עוד היום!

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על מיתוג מעסיק?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו