אז מה אנחנו עושים ביום יום?

מיתוג

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

מיתוג

נסו רגע לחשוב על לוגואים של חברות ידועות – NIKE, למשל. תודו שגם לכם קשה להגדיר את הצורה המוזרה הזאת במילים, אבל מספיק מבט אחד כדי להבין עם מי יש לנו עסק – והעסק הזה לא כולל רק מוצרים, הוא אומר הרבה הרבה יותר.
אז מה המיתוג שלכם אומר עליכם?
כשאנחנו מדברים על מיתוג, אנחנו מדברים למעשה על מדע של רגשות, לא פחות מ"סתם עיצוב". המיתוג של העסק שלכם, הוא הרבה יותר מאשר "חלון ראווה" שמציג מוצרים או שירותים. הוא עולם שלם של ערכים, תחושות, מחשבות ורגשות שמופעלות באופן אינסטיקטיבי במוחם של הלקוחות שלכם, ומאפשרות להם לתייג את שפע האפשרויות והתועלת שאתם מציעים להם, לתוך “חבילה” קלה לזיהוי ולהבנה.
המטרה שלנו היא לתת לכם את הלוק המנצח, שיציב אתכם בקו הראשון של תחום עיסוקכם ויבדל אתכם מהמתחרים. וכדי לעשות בדיוק את זה, צריך הרבה יותר ממעצב גרפי מוכשר – צריך להתחיל וללמוד.
ללמוד את המוצרים והשירותים שלכם, ללמוד את השוק שבו אתם פועלים על חסרונותיו, יתרונותיו, האתגרים וההזדמנויות הגלומים בו, ללמוד מה החזון שלכם? הערכים? התרבות שאתם רוצים להעביר הלאה באמצעות המוצר? מי קהל היעד שלכם? ועוד ועוד.
אחרי זה – נתחיל בעבודה היצירתית. נחשוב, נתכנן, נעצב. נזיז צורות ונבחר צבעים.
התוצאה של תהליך מדויק שכזה הוא יצירת ספר מותג (BRAND BOOK) שמאגד בתוכו את כל התורה העיצובית – מה היא באה להביע ומהם כללי השימוש בה בכל צורה ובכל פלטפורמה – דרך עיצוב הלוגו, הגדרת צבעי המותג, הפונטים, אתר האינטרנט, הרשתות החברתיות, דפי הנחיתה, מוצרי הפרסום והקד"מ, מוצרי דפוס ובעצם – כל מה שניתן לדמיין כדי להפיץ את הבשורה!
שמירה על כללי יסוד אלו, תאפשר לכם לתקשר שוב ושוב את הערכים והתועלות שהמותג שלכם מציע וליהנות מתדמית עסקית התואמת ותומכת במטרותיכם השיווקיות.
אז מה אתם אומרים, שנתחיל למתג? דברו איתנו עוד היום.

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על מיתוג?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו