אז מה אנחנו עושים ביום יום?

מצגות ופרזנטציות

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

מצגות ופרזנטציות

הקהל ישוב במקומותיו, האור נכבה, המסך נדלק, הגיע תורכם לדבר.
ואז… בום!
מצגת מרשימה, מדויקת, מעוצבת לעילא ועילא, מונפשת כמו שצריך ובעיקר – מעבירה את המסר ישר לתאי המוח האפורים של המאזינים ומשאירה שם זיקוקים.
מתאים לכם, נכון?
כן כן, המצגות שלנו לוקחות את המסרים שלכם אל השלב הבא! היכולות הרבות שלנו בעולמות של ניהול תוכן, במה, וידאו והעיצוב – מגויסות כולן לטובת המצגת שלכם במטרה לחדש, לגוון, להפתיע ולרתק את הקהל לכיסאות.
יחד איתכם נבין ונדייק את המסרים, נתאים את הפלטפורמה המתאימה, נבחר סגנון הגשה ראוי (שמתאים לאופי המציג ויכולותיו) נעצב, ניצור, ננפיש ונעביר את המידע שלכם בצורה מרהיבה.
ובשילוב עם הדרכה נכונה, טיפים לצורת הפרזנטציה, תסריט מילולי ואמצעי המחשה עשירים, אנחנו מבטיחים ליצור עבורכם מופע שתפור למידותיכם ומותאם לפורום שמולו הוא יוצג – מישיבה קטנה ועד לבמה גדולה מול כל החברה.
אז במצגת העסקית הבאה שלכם – להצגת מוצר חדש, תכנית עסקית מנצחת, סיכום שנה תכליתי, או כל נושא אחר – תזכרו שיש לכם פרטנרים שרעבים לניצחונות!
יאללה, דברו איתנו עוד היום.

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על מצגות ופרזנטציות?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו