אז מה אנחנו עושים ביום יום?

עיצוב

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

עיצוב

העיצוב הוא ללא ספק, אחד הגורמים המשפיעים ביותר על החוויה הכללית של אנשים – בין אם הם העובדים שלכם במשרד, הלקוחות שלכם שקפצו לבקר או אורחים באירוע החברה שלכם. הפתגם הידוע קובע ש"טוב מראה עיניים"…? אנחנו מעדיפים לקרוא לזה: "אפקט הוואו".
ממש כמו שהבגדים של האדם מספרים עליו המון (הופ, השחלנו עוד פתגם ידוע…) – כך גם העיצוב מעביר שלל מסרים – מהמיצוב של העסק שלך, דרך סיפור המותג, התרבות הארגונית, החדשנות, היצירתיות, האנשים שלך וכמובן עד כמה טוב ונעים לעבוד אצלך.
בגלל שאנחנו אנשים של וואו, נושא העיצוב קרוב לליבנו בכל דבר שאנחנו עושים. כל חלל – בין אם זה משרד, לובי, חנות קטנה, וכמובן שאירוע או כנס בכל קנה מידה, מקבלים את מלוא תשומת הלב, ההשקעה והיצירתיות – כדי לייצר חוויה גדולה מהחיים.
התהליך הוא אישי ומדויק, תוך דיאלוג ארוך ופורה איתכם. הוא מתחיל בהבנת הצרכים, תחקיר מעמיק, בריינסטורמינג, תוכניות עיצוב ועד לביצוע מושלם. הבסיס הוא כמובן תכנון נכון של החלל, במטרה לענות על הצרכים של העובדים, המבקרים, הקהל וכו'. אבל השלב המעניין באמת הוא הדרך שלנו לספר את הסיפור שלכם באמצעות העיצוב – מי אתם, מה אתם, וכמובן – מה אתם עושים הכי טוב.
המטרה שלנו היא להעניק לכם את הסטייל הנכון. אבל מה שיותר חשוב זה שבאמצעות עיצוב חכם ומדויק, נוכל לקבל גם שביעות רצון גדולה יותר של העובדים שלכם, הלקוחות או הקהל, הנאה, קשר וחיבור חזקים למקום העבודה, הזדהות עם ערכי המותג ואפילו עלייה ושיפור בתפוקת העבודה שלהם. ואם זה כך – אנחנו את שלנו עשינו!
שווה לא? דברו איתנו עוד היום!

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על עיצוב?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו