אז מה אנחנו עושים ביום יום?

פרסום וקד"מ

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

פרסום וקד"מ

כל ילד יודע שכדי להגדיל את חשיפת העסק לקהל לקוחות רחב ככל האפשר ולחדור לתודעתם – יש צורך בפרסום. אבל איך יוצרים ומנהלים פרסום יעיל? מה הדרך הטובה ביותר להעביר את המסר? באילו אמצעי פרסום כדאי להשתמש? טלוויזיה, רדיו, עיתונים, שילוט, או אינטרנט? ואיך כל בחירה שכזו תשפיע על הדרך שבה אנחנו נתפסים בעיני הקהל? – אז זהו, בדיוק בשביל זה אנחנו פה.
אז מה זה פרסום יעיל?
פרסום זו הדרך של ארגון, עסק או פרט להעביר מסרים לקהלים רחבים, באמצעי תקשורת שונים. מטרות הפרסום מגוונות וכוללות רצון להעביר ידע, לשכנע, לחזק עמדות, להנחות לביצוע פעולה או לגרום לכך שהמסר ייכנס לתודעת השומעים – ויישאר שם!
פרסום יעיל בונה מותג שתרומתו לקידום המכירות והתודעה הקולקטיבית קריטית. הדרך לעשות זאת היא באמצעות בחינה מדוקדקת וניתוח של יעדי הקמפיין, התאמת ערוצי הפרסום למסר הפרסומי, לאופי המוצר ולקהל היעד, וכמובן דיוק המסרים ואופן הגשתם.
כך למשל, יש לבחון את המינון המדויק בין שימוש בערוצי פרסום אמוציונאליים (טלוויזיה, רשתות חברתיות, קולנוע, רדיו) לבין ערוצי פרסום רציונאליים (עיתונים, שילוט). לשקול האם לשלב מהלך אפקטיבי של קד"מ (קידום מכירות)? לקבוע מה הדרך שבה נעביר את המסר בפרסומת עצמה, האם לבחור באמצעים אקטיביים (אינטראקטיב) או פאסיביים? ועוד ועוד (ועוד…).
כל אלה ישפיעו בצורה דרמטית על היכולת של העסק לייצר את הבאזז המיוחל.
נשמע מסובך? בשביל זה אנחנו פה. דברו איתנו עוד היום.

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על פרסום וקד"מ?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו