אז מה אנחנו עושים ביום יום?

קריאייטיב ניהול ויצירת תוכן

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

קריאייטיב ניהול ויצירת תוכן

עם כל הכבוד לעיצוב או לאוכל – זה לא מה שהופך אירוע לבלתי נשכח. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה בעל משמעות, שהאורחים שלכם ייהנו מחוויה אמיתית – מרתקת, מהנה, מעשירה ומחכימה, כזו שמשאירה טעם טוב, זמן רב אחרי כיבוי האורות – אתם חייבים להשקיע בתוכן.
התוכן הוא שהופך אירוע, כל אירוע למעשה – מיום גיבוש, נופש, אירוע חברה קטן/גדול או כנס מקצועי לבעל משמעות וייחוד – והוא מתחיל בפרטים הקטנים.
כל אירוע והסיפור שלו. כל לקוח והצרכים שלו. אנחנו נלמד, נחקור, נתקוף רעיונות מכאן ומכאן, נכתוב, נשכתב, וניצור עבורכם תוכן ייחודי, שמזיז הרים. מילה שלנו!
אנחנו חושבים על הכל – כל תקשורת עם הלקוחות או העובדים מקבלת התייחסות (מהטיזר הכי קטן ועד אתר רישום), דרך יצירת קונספט חווייתי שנוגע בכולם ומספר סיפור מסגרת שעושה "שכל", פעילויות קד"מ שמגדילות את ההתרגשות, עיצוב שאומר משהו מעבר ל"וואו", תוכן בימתי מדויק ומרגש שנוגע בכל אורח בקהל, וטעם של "עוד" שנמשך הרבה אחרי שהאירוע מסתיים.
אז בואו נתחיל ליהנות יחד. דברו אלינו עוד היום!

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על קריאייטיב ניהול ויצירת תוכן?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו