אז מה אנחנו עושים ביום יום?

תכנון חלל וביתנים

אנחנו מתכננים תערוכות, ביתנים ומיצגים מרשימים, בדגש על חווית משתמש ושילוב מסרים חכם ומדויק שיוצר אימפקט אמיתי

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

תכנון חלל וביתנים

הגעתם לתערוכה מקצועית, נרשמתם, נכנסתם לאולם. לאן תלכו עכשיו? לביתן הכי גדול? אולי לזה שעושה הכי הרבה רעש? או שבכלל עדיף לשתות רגע קפה במזנון ולתכנן מה עושים…?
ענף התערוכות המקצועיות בעולם, מהווה כלי שיווקי חשוב לעסקים. היכולת של ארגון לחשוף את מוצריו ושירותיו למאות ואלפי לקוחות פוטנציאליים, במקום אחד, היא משמעותית ביותר. לא פלא, אם כן, שקצב הגידול של התערוכות בעולם בשנים האחרונות נע בין 3% ל-10% בשנה
אבל כמו שאתם יודעים, המבקרים בתערוכות נחשפים לא רק אליכם, אלא גם למגוון רחב של מוצרים ושירותים המוצעים על ידי המתחרים שלכם. זה המקום שבו הם יכולים להשוות בין שלל אפשרויות ולבחור את הטוב להם ביותר.
ולכן – אתם חייבים לבלוט ולהתבלט. לא רק לסמוך על המוצר המדהים שלכם, אלא לייצר פלטפורמה חכמה שתמשוך יותר קהל, תשאיר אותם אצלכם יותר זמן, תמחיש את יכולות המוצר שלכם בצורה מרשימה ובקיצור – תייצר לידים ועסקאות חדשות.
לזה קוראים שיווק אפקטיבי, וזו המומחיות שלנו. אנחנו מתכננים ביתני תצוגה שעושים את ההבדל. ביתנים שמשלבים נראות היסטרית, יחד עם ערך מוסף – חוויה אמיתית שמושכת קהל ומעבירה מסרים בצורה חכמה. הביתנים שלנו מספרים סיפור – סיפורה של החברה, של המוצר, של הפתרון שאתם מספקים והתועלת שלו. רק ככה ניתן ליצור זיכרון חיובי שימשיך גם אחרי התערוכה ויביא עבודה.
העבודה המשותפת על ביתן, או על תערוכה, מתאפיינת בחשיבה גמישה ויצירתית, במתן תשומת לב מלאה לצורכי הלקוח ודרישותיו, תוך לווי ותמיכה לאורך כל התהליך – החל מבנית קונספט עיצובי, דרך פיצוח קריאייטיבי שיוצר חוויה כוללת, עיצוב גראפי, שימוש בטכנולוגיה חדישה ועד להפקת הביתן על פי התקנים הבינלאומיים הקפדניים ביותר.
אנחנו כאן בשבילכם. דברו איתנו עוד היום!

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על תכנון חלל וביתנים?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו