עפים על אילת | נופש חברה ישראלי שמתפרס על 4 יבשות

עפים על אילת | נופש חברה ישראלי שמתפרס על 4 יבשות

כמעט כמו כל פירמות עו"ד המובילות, גם משרד עו"ד גולדפרב זליגמן מקפיד לקיים, בכל שנה, נופש עובדים –פעם בחו"ל ופעם בארץ. "הבעיה, כך הם אמרו לנו, היא שהנופש הישראלי לא 'סקסי' ולא מושך כמו הנופש בחו"ל" אז החלטנו ליצור עבורם נופש כחול-לבן בלתי נשכח, שלא פוסח על שום יבשת, ומביא היישר אליהם לאילת את כל הטוב מכל החופים בעולם!

בקיצור, החלפנו לכפכפים ושורט'ס, סובבנו את הגלובוס ובנינו תכנית פעילות מסחררת, שהקו המנחה שלה היה –להפתיע בכל רגע ובכל שלב – גם ובעיקר כשנראה שאין יותר מה לחדש. התוצאה – שום שלב בנופש לא נראה או הרגיש כמו זה שלפניו.

העובדים הרגישו שהם מבלים ב-4 חופשות שונות, באותה החופשה!

התכנית היתה כזאת: ננחת בהוואי, הכי רגוע ומפנק, ובעיקר – מכניס לאווירה. נמשיך לקאריביים, קבלת פנים במלון שירגיש כמו ריזורט יוקרתי במאלידיביים. נברח לסהרה, כן כן, המדבר הוא סוג של חוף אינסופי. נתעורר ביוון, הכי בטן-גב, אוכל טוב, שקט ופינוקים. נתחמם במקסיקו, נרים את הטמפרטורה עם שוט או שניים של טקילה ואז… נעוף בתאילנד, מסיבה שהיא לנצח – "אם-כל-המסיבות".

יריית הפתיחה היתה… רועמת במיוחד: טיזר וידאו מסתורי שכולל שלל רמזים על הנופש ויוצר בעיקר סקס אפיל מטורף שהיה חסר כל כך. ואז יצרנו שפה עיצובית עם לוק של "מתי-כבר-עולים-על-הטיסה?!" לאורך הדרך הקפדנו להמשיך ולתקשר עם העובדים בהפתעה ובדרכים יצירתיות, כך למשל, יומיים לפני הנופש, חיכתה להם בבוקר הפתעה צבעונית במיוחד על השולחנות… והפתעה כיפית רגע לפני ההמראה..

אירוע אירוע חוף בסגנון "סתלב'ט-פינוקים-נעים לי-אל תפסיקו" בריף הדולפינים, קבלת פנים טיפוסית (לא הפרחים, השייקים…), סתלב'ט על המים, חוף פרטי, טבע, דולפינים, בירה קרה ואוכל טוב – מה צריך הבן אדם יותר מזה?

קבלת פנים במלון ששינה פניו והפך לריזורט טרופי – עיצוב של החלומות שנוגע בכל פינה, קבלת פנים עם מוסיקה LIVE, דרינקים, גלידות שף ועוד

MID-BAR PARTY – זה התחיל בחוויה מסתורית שחשפה מתחם מסיבה שיקי בלב המדבר, עם מופע של עברי לידר ותומר מייזנר ומסיבה עד אור הבוקר

התעוררנו לנו ביוון – ארוחת בוקר יוונית, בריכה כחולה וקרירה, מסאז' טוב ומלאאאא פינוקים בכחול ולבן, לצלילי הבוזוקי והבגלמה

ואז פתאום נזרקנו למקסיקו – הקצב משתנה, המוסיקה עולה, העיצוב משתנה בבת אחת, האלכוהול מתחיל לרוץ ויאללה בלאגאנוס – כולם לרקוד!

אבל בחו"ל כמו בחו"ל, לא שוכחים להתארגן לקראת הערב – לא מייל, ולא וידאו – טיזר כזה – עוד לא היה.  דוכן סופר מעוצב לחלוקת כפכפים, שמגלה מה מחכה בעצם בערב האחרון

ובלילה – לקו-פנ-גן!

מסיבת פול-מון רצחנית על הים, עם עיצוב משוגע, פינוקים בסגנון קווסאן (כולל הפוט-מסאז'), גא'גלינג אש ופעילויות חוויתיות שהבאנו ממש משם,  ו-DJ  סקאזי אחד ויחיד.  איך נוחתים מכאן?

שיתוף: