אז מה אנחנו עושים ביום יום?

תקשורת ויעוץ שיווקי

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

הכהנים קריאייטיב גאים להציג:

תקשורת ויעוץ שיווקי

תכנון מדיניות התקשורת השיווקית של עסק או ארגון, היא מהלך אסטרטגי חשוב מאין כמותו שיכול להשפיע, הלכה למעשה, על הערך של המוצרים שלכם בעיני קהל היעד, והביקוש עבורם.
קחו למשל את המוצרים של APPLE, חברה שידועה באסטרטגיית שיווק מושחזת במיוחד. אז נכון, כל מוצר שלהם איכותי ביותר, שלא לומר מעולה ++, אבל מה שהופך אותם לאייקוניים, לא פחות, היא התדמית שהחברה מקפידה לטפח לאורך השנים, באמצעות תקשורת שיווקית מהמשובחות בעולם.
אז מה זו תקשורת שיווקית?
התקשורת השיווקית היא כלל המסרים העוברים אל קהל היעד שלכם, דרך אמצעי התקשורת השיווקית של העסק, כמו פרסום בערוצים השונים, קמפיינים ויראליים, פעילות קד"מ, ועוד.
נקודת המוצא היא כמובן – הלקוח, הצרכים שלו והבעיה אותה המוצר שלכם פותר עבורו. אבל זה ממש לא כל הסיפור. הרי לכל עסק בימינו, יש מתחרים, ולכל מוצר יש לפחות 10 מוצרים חלופיים, שחלקם לא נופלים ממנו בשום צורה.
וכאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם תכנון מקיף שלוקח בחשבון אלמנטים נוספים, חשובים מאין כמותם, הקשורים ללקוח הפוטנציאלי – מי הוא, מה האופי שלו? טווח הגילאים? ההעדפות? ההרגלים? הערכים? הטרנדים? אפיקי הפרסום המועדפים עליו? ועוד ועוד. בקיצור – כי כמו במסעדה, גם בתקשורת השיווקית, החכמה היא להגיש את המסרים בדיוק, אבל בדיוק, כמו שהלקוח אוהב.
בלי כל אלה, אתם עלולים למצוא את עצמכם מבזבזים כסף על מודעות שמגיעות לקהל יעד לא נכון, או שאם כבר יגיעו לקהל היעד – זה יהיה בלי המסר הנכון. ואז, לא השגתם כלום.
אנחנו פה בשבילכם. דברו איתנו! (פרטי התקשרות)

פרויקטים

פחות מילים
יותר דוגמאות!

בואו פשוט נראה לכם
את החומר שממנו אנחנו עשויים:

רוצים לדבר איתנו על תקשורת ויעוץ שיווקי?

מלאו את הטופס, נשמח לעשות איתכם כיף!

דברים נוספים שאנחנו עושים ביום יום:

אנחנו ממתגים ועוטפים כל דבר שניתן לדמיין בעטיפה של ממתק. מהפריט הכי קטן ועד ללוגו וספרי מותג, הטאץ' שלנו עושה פלאים!

הופכים כל מקום – מהאירוע הקרוב שלכם ועד למשרדים ומתחמי מסחר – למלכי הסטייל, תוך הקפדה על פרקטיות ויעילות (כי יופי זה לא הכל בחיים…)

מעצבים, ממתגים ומפיקים מוצרים – מקד"מ ופרסום ועד למוצרי מדף. וכמו תמיד, מקפידים ליישר קו עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הדפוס.  

אנחנו בונים מותגים, אסטרטגיות וטקטיקות שיווק תקשורתיות חוצי ארגון, שימנפו את העסק שלכם ויהפכו את המוצרים שלכם לנחשקים, על אמת!

כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להגדיל את קהל הלקוחות ולחדור לתודעתם, בכל צורה ובכל מדיה אפשרית – אנחנו איתכם!  

חשוב שכולם ידעו עד כמה החברה שלכם היא מקום עבודה נהדר, לא? אנחנו נדאג למצב אתכם גבוה בדירוג ה-GPTW – ובמילים אחרות, נהפוך אתכם למגנט לעובדים איכותיים!

אנחנו בונים ומעצבים אתרי אינטרנט ואתרי רישום, מפיקים קמפיינים ויראליים שעושים באזזזזז אמיתי, מקדמים ומשווקים חברות באינטרנט וברשתות החברתיות. 

כמו שפים מיומנים, אנחנו פורסים קריאייטיב דק-דק ובונים תוכן אמנותי, חוויתי ובימתי לאירועים, כנסים – ובעצם מה לא, החל מתכנית פעולה כללית, דרך ליינאפ עשיר ועד לבימוי מפואר בשטח

מסט של קליפ עובדים או סרט תדמית, דרך אולפן וירטואלי ועד לבמה ענקית עם 200 מ"ר מסכים – אנחנו שם, כדי לנווט את הכל ביצירתיות ובביטחה, כל הדרך אל ההצלחה!

אנחנו כותבים, מעצבים ובונים מצגות מהחלל החיצון לכל מטרה – שיווק, תדמית, מוצר, סיכומי שנה ועוד. וכמובן מלווים, מייעצים ומכינים מנהלים לפרזנטציות חשובות באמת. 

אנחנו כותבים, מפיקים, מצלמים ועורכים סרטים ואייטמים ויזואליים עוצמתיים – סרטי תדמית, מוצר, פרסום, שיווק, פנים ארגוני, מיצגים וכו' וכו' –לכל מטרה ולכל פלטפורמה.

לקוחות שהתאהבו